Embleem 't Gooi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22ste Gooi en Eemland toernooi

voor Triples op 23 februari 2019

 

Beste bowlsvrienden,

 

Hierbij het programma met de groepsindelingen en wedstrijdschema’s voor bovengenoemd toernooi.

 

De prijsuitreiking is om ca. 16.45 uur.

 

Het toernooi wordt gespeeld in Sporthal “de Hilt”, Hasselaarlaan 1a, Eemnes.

 

Nog enige opmerkingen:

·        De nooduitgangen moeten vrij zijn, dus s.v.p. geen bowlstassen

of andere zaken voor deze deuren plaatsen.

·        Indien een ingeschreven speler door omstandigheden niet kan spelen, dient men zelf voor een invaller te zorgen.

·        Wilt u eventuele invallers zo mogelijk enige dagen voor het toernooi aan de wedstrijdleider (tel.0321-311322 of e-mail: pckrop@kpnmail.nl) doorgeven.

·        B.C.’t Gooi is niet aansprakelijk voor lichamelijk letsel, verlies of diefstal van uw eigendommen.

 

Wij wensen alle deelnemers een prettig en sportief toernooi!

Namens het bestuur,

Piet Krop, wedstrijdleider.

 

 

 

 

GROEPSINDELING EN WEDSTRIJDSCHEMA ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019.

 

Deelnemende teams Groep 1

Team

Namen teamspelers

Vereniging

1

Piet van Willigen-An Gerritsen-Guus van Woudenberg

De Jack Renkum

2

Hein Spil-Oeb Oldenburger-Sandra de Heus

B.Z.H. Zwaag

3

Paul van de Vliet-Annie van Belzen-Wim van Belzen

Almere B.C.

4

Netty Kiljan-Cees Limper-Herman Philip

The Jack Baarn

5

Riek de Vreugd-Riet Krop-Wim de Rooij

B.C.’t Gooi

6

Lies Berlemon-Hermie van den Berg-Annie Hakvoort

B.C.Woods

7

Joop de Bruin-Geerd Maeijer-Ger Dijkstra

B.C.’t Gooi

8

Corry Kool-Cor Burgers-Wil Galesloot

B.C.Oudenrijn

9

Marijke Kas-Miep van der Valk-Kees van Beusekom

Ons Kinnehim

10

Ans van der Meijde-Jan Bosman-Mart van der Meijde

De Jack Renkum

Aanvangstijd wedstrijden groep 1 is 9.30 uur

 

Deelnemende teams Groep 2

Team

Namen teamspelers

Vereniging

11

Enne de Haan-Cees Boertje-Marga Huisman

B.V. Smallingerland

12

Hetty Wilmans-Wim Stelling-Mariet Lubbers

B.C.Almelo

13

Gilia van Vliet-Jan van Vliet-Nico de Boer

B.C.’t Gooi

14

Willem Oosterhuis-Siety Horbeek-Irma Schaafstal

B.V. Smallingerland

15

Jan Kraker-Hedy van de Tillaart-Frans Smulders

B.C.Eindhoven

16

Aad van Middelburg-Henny v.d.Hout-Ria v.d.Ende

I.B.C.Maasdijk

17

Henny v.d. Burgt-Marina v.d. Burgt-Michel Bouwens

I.B.C.Charlois

18

Ria Weerdenburg-Michel Weerdenburg-John Ros

B.C.Oudenrijn

19

Gerard Crone-Ted van de Berg-Jan Bruyns

I.B.C.Rotterdam

20

Frans Roberts-Wilma Trumper-Paul Trumper

B.C.Eindhoven

Aanvangstijd wedstrijden groep 2 is 10.40 uur

 

Speeltijden

Rink 1

Rink 2

Rink 3

Rink 4

Rink 5

9.30 – 10.30 uur

2 – 4

8 – 10

1 – 7

5 – 6

3 – 9

10.40 – 11.40 uur

11 – 13

12 – 14

15 – 18

17 – 20

16 – 19

11.50 – 12.50 uur

1 – 6

2 – 7

3 – 8

4 – 9

5 – 10

13.00 – 14.00 uur

14 - 18

11 – 19

16 – 17

13 – 15

12 – 20

14.10 – 15.10 uur

7 – 8

3 – 6

4 – 5

2 – 10

1 – 9

15.20 – 16.20 uur

12 – 17

14 – 20

13 – 19

16 – 18

11 - 15

 

 

 

WEDSTRIJDREGLEMENT

 

Het toernooi wordt gespeeld conform de reglementen van het NIOBB, waarop de volgende wijzigingen c.q. aanvullingen van toepassing zijn:

 

·        Elk team dient zich 15 minuten voor de eerste wedstrijd bij de toernooileiding te melden.

·        Bij verhindering van een speler dient men zelf voor een invaller te zorgen.

·        Het team dat begint, wordt door tossen bepaald.

·        Het eerste end van elke wedstrijd is een inspeel-end met een maximale score van 1 punt.

·        Indien de jack tijdens het spel geheel buiten de zijgrens van de mat wordt gespeeld, moet de jack opnieuw geplaatst worden op de  centrale re-spot positie. (dus tegen de bovenkant van de “T”, gezien vanaf de ditch)

·        Begin en einde van de wedstrijden wordt door een fluitsignaal aangegeven.

·        Als de jack voor het eindsignaal de hand van de speler heeft verlaten, wordt het end uitgespeeld.

·        Het is niet toegestaan met de bowl mee te lopen.

·        Het is niemand, dus ook de skips niet, toegestaan de head te bekijken.

·        Indien een team bij aanvang van een wedstrijd niet aanwezig is, gaat de overwinning met 5 – 0 naar de tegenstander.

·        De scorelijst dient door de beide skips geparafeerd bij de wedstrijdtafel te worden ingeleverd.

·        Bij geschillen beslist de toernooileiding.

 

De eindrangschikking geldt op basis van:

1.     Hoogste aantal wedstrijdpunten.

2.    Hoogste shotsaldo.

3.    Meest gescoorde shots vσσr.

  1. Hoogste aantal shots vσσr in een der gespeelde wedstrijden.