Hieronder een overzicht van het dagelijks bestuur van ABC vanaf de oprichting in 1993.  
     
  voorzitters ABC    
  Periode Naam  
  4 maart 1993 / 5 november 1994 Jan Viezee  
  05 november 1994 / 11 juni 1995 Martin Stow  
  18 maart 1995 / 18 april 1998 Henk Cohen  
  18 april 1998 / augustus 2002 Piet Hein Hellendoorn  
  2 november 2002 / 26 september 2003 Mieke van Raaphorst  
  26 september 2003 / 5 augustus 2004 Simon Speets  
  5 augustus 2004 / heden Jan Reinders (vacature - vanaf 2015 ad interim)  
       
  secretarissen ABC    
  Periode Naam  
  28 april 1993 / 29 januari 1994 Gerda Munier  
  29 januari 1994 / 5 november 1994 An Wolff  
  5 november 1994 / 30 maart 1996 Nelly Wielart  
  30 maart 1996 / 7 juni 2003 Miep v.d. Valk  
  7 juni 2003 / december 2003 Hennie Harderwijk  
  December 2003 - 28 februari 2007 Saskia Schaft  
  28 februari 2007 - 11 maart 2008 Paul v.d. Vliet  
  11 maart 2008 - 30 januari 2013 Saskia Schaft  
  30 januari 2013 - heden Paul v.d. Vliet  
       
  penningmeesters ABC    
  Periode Naam  
  28 april 1993 / 29 januari 1994 Jan Viezee  
  29 januari 1994 / 18 maart 1995 Ton van Aar  
  18 maart 1995 / 18 april 1998 Ron van Dijk  
  18 april 1998 / 28 april 2001 Maartje Knol  
  28 april 2001 / 2 november 2002 Mieke van Raaphorst  
  2 november 2002 / 7 juni 2003 Hennie Kuiter  
  7 juni 2003 / 31 oktober 2003 Joop vd Linden  
  31 oktober 2003 23 februari 2005 Jan Reinders  
  23 februari 2005 / 8 maart 2010 John Schreutelkamp  
  8 maart 2010 - heden Jan Reinders